Kolejny atak rakietowy w obwodzie donieckim. Są ofiary

Do kolejnych rosyjskich ostrzałów doszło w obwodzie donieckim, na wschodzie Ukrainy. W wyniku ataku rakietowego w Torecku zginęła trzyosobowa rodzina.

Sytuacja na Ukrainie jest wciąż ciężka. Szczególnie atakowane przez rosyjskie wojska są obowody ługańki, mikołajewski czy doniecki. W ciągu ostatniej doby natomiast siły wroga ostrzelały miejscowości w obwodach donieckim, chersońskim i dniepropietrowskim.

W Torecku w obwodzie donieckim zaatakowano dzielnicę mieszkalną, rakieta uderzyła prosto w budynek. W wyniku tego zginęła trzyosobowa rodzina. Jak poinformował na Telegramie szef władz obwodowych Pawło Kyryłenko, ciała zostały całkowicie rozerwane, wyrzuciło je do innej części budynku.

Kyryłenko wciąż apeluje do mieszkańców, aby opuścili tereny obwodu donieckiego, ponieważ jest tam naprawdę niebezpiecznie. Wojska rosyjskie atakują wszystko, co stanie im na drodze. Giną cywile.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]