Nocne ataki na Ukrainie. Kolejni cywile zabici z rąk wojsk rosyjskich

W ciągu ostatniej doby na Ukrainie doszło do kolejnych ataków na Ukrainie. Zginęły co najmniej trzy osoby, jedna w trakcie ataku lotniczego na Kramatorsk, dwie w Słowiańsku. 

Do kolejnych ataków doszło w ciągu ostatniej doby między innymi w Kramatorsku i Słowiańsku w obwodzie donieckim. Również w nocy zaakowany został obwód zaporski i dniepropietrowski. Jednak póki co w przypadku tych dwóch rejonów, nie jest znana liczba ofiar.

Natomiast w wyniku rosyjskiego ataku na Kramatorsk zginął co najmniej jeden cywil. Według wstępnych ustaleń do wybuchów doszło za pośrednictwem pocisków lotniczych. W budynkach, które znalazły się w epicentrum zdarzenia, wybuchł pożar.

Jak przekazały służby ratunkowe, dwóch mężczyzn wydobyto również spod gruzów domu mieszkalnego zniszczonego we wtorek w rosyjskim ostrzale Słowiańska, gdzie zawaliła się kontrukcja domu mieszkalnego. Tam akcja ratunkowa została już zakończona.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]