Kompletnie pijany ojciec „opiekował się” maleńkim dzieckiem

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał ojciec, który „opiekował” się półtorarocznym dzieckiem 

Fot. Małopolska policja

W minioną niedzielę (17.07 br.) około godziny 23.20 wolbromski patrol policji otrzymał informację, że na osiedlu Łokietka w Wolbromiu przy targowisku spaceruje mężczyzna, który prowadzi wózek dziecięcy. Uwagę przechodniów wzbudziło zachowanie tego mężczyzny, albowiem miał on problemy z utrzymaniem równowagi.

Kiedy na miejsce interwencji przyjechali funkcjonariusze z miejscowego komisariatu, sprawdzili stan trzeźwości 29-latka. Okazało się, że mężczyzna ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie „opiekował się” półtoraroczną córeczką. Na miejsce policjanci wezwali matkę dziecka. Kobieta nie potrafiła wyjaśnić policjantom, dlaczego mąż w takim stanie i o tej porze wyszedł z dzieckiem na spacer. Matka dziecka była trzeźwa i zaopiekowała się córką.

Sprawa trafi do sądu rodzinnego. Policjanci z Komisariatu Policji w Wolbromiu będą wyjaśniać, czy nietrzeźwy ojciec swoim zachowaniem naraził małoletniego na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]