Niewiarygodne! Wypadek drogowy na … kosiarce ogrodowej

W niedzielę około godz. 2 w nocy dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Lichwinie, w którym młody mężczyzna potrzebuje pomocy medycznej. Na miejscu w pierwszej kolejności pojawili się ratownicy medyczni, którzy udzielili mu pierwszej pomocy. Pogotowie przewiozło rannego do tarnowskiego szpitala z urazem głowy oraz klatki piersiowej. Stan jego został określony jako ciężki. 

Fot.malopolska policja

Na miejscu pracowali również policjanci ruchu drogowego z Tarnowa, którzy ustalili okoliczności i przyczynę tego wypadku. Okazało się, że w sobotę wieczorem w jednym z domów spotkali się młodzi ludzie i spędzali wspólnie czas wolny. Około godziny drugiej w nocy w niedzielę wszyscy mieli się rozchodzić. Jeden z biesiadników, 24-latek opuszczając posesję, postanowił wsiąść na kosiarkę ogrodową, którą uruchomił i odjechał. Zjeżdżając drogą publiczną z dużego wzniesienia, w pewnym momencie stracił kontrolę nad kierowanym traktorkiem, który się przewrócił. Młody mężczyzna, upadając uderzył głową w asfalt. Dochodzenie wyjaśni okoliczności zdarzenia. Tymczasem od rannego mężczyzny w szpitalu została pobrana krew, w celu określenia ewentualnego stężenia alkoholu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]