Ogromna tragedia Jakuba Rzeźniczaka! Nie żyje jego synek!

Piłkarz Jakub Rzeźniczak podzielił się w mediach społecznościowych tragiczną informacją. Po wielu miesiącach walki, w nocy z 26 na 27 lipca, zmarł jego roczny synek Oliwier.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Media obiegła przed chwilą tragiczna wiadomość. Nie żyje roczny syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Chłopiec zmagał się ze złośliwym nowotworem wątroby, który jest jednym z najagresywniejszych i opornych na leczenie nowotworów.  Niestety, nie udało się go uratować.

Informację o śmierci syna przekazał sam piłkarz. Opublikował na Instagramie zdjęcie roześmianego dziecka. Pod fotografią napisał: „Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376”.

Przypomnijmy, Magdalena Stępień po wielu konsultacjach medycznych, zdecydowała się na umieszczenie dziecka w specjalistycznym szpitalu w Izraelu. W związku z wysokimi kosztami leczenia małego Oliwiera, zdecydowała się na organizację zbiórek, który miały pokryć zarówno wydatki związane z jego hospitalizacją, jak i utrzymaniem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]