W przyszłym tygodniu obniżki cen paliw? Analitycy odpowiadają

Analitycy BM Reflex mają dobre informacje dla kierowców. Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu możliwe będą obniżki cen na stacjach paliw. Nie będą one ogromne, jednak przy większym tankowaniu, na pewno je odczujemy.

Fot. Pixabay

Dobra informacja dla kierowców. Jak ocenili dziś analitycy BM Reflex, w przyszłym tygodniu możliwe są kolejne obniżki cen na stacjach paliw. Wskazali , że również ten tydzień przebiegł pod znakiem dalszego spadku cen paliw na stacjach, choć w przypadku benzyny tempo i skala obniżek wyraźnie wyhamowały, porównując do ubiegłego tygodnia.

W kolejnym tygodniu będą kolejne obniżki. Jednak nie będą to średnie zmiany rzędu 20 groszy na litrze, tylko mniejsze. Niemniej niewykluczone, że w kolejnych tygodniach możemy liczyć na kolejne spadki cen benzyny. Inaczej może być jednak z ceną oleju napędowego.

Przypomnijmy, od początku wakacji najbardziej spadły ceny benzyny 95. To kwota 61 groszy na litrze. Cena benzyny bezołowiowej 98 spadła o 0,49 zł/l,  oleju napędowego o 0,36 zł/l i autogazu o 0,20 zł/l. Pomimo to, porównując ceny do cen z ubiegłego roku, wciąż są to bardzo wysokie kwoty.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]