Barbara Kwarc z wyrokiem sądu. Odpowiedziała za wyzwiska i naruszenie nietykalności dziecka

Barbara Rogowska, znana szerzej jako Barbara Kwarc usłyszała wyrok sądu. Podczas jednej z internetowych transmisji uderzyła dziecko używając przy tym wulgarnych słów.

Fot. Staszewski, CC BY-SA 3.0 / Wikipedia

Do incydentu doszło w marcu 2021 roku w Jaworze w woj. dolnośląskim. Kwarc pojawiła się podczas topienia Marzanny. Razem z kobietą była grupa dzieci.

Żegnamy zimę, zima poszła do morza. Musimy ją wrzucić do wody – mówiła aktorka. Nagle zaczęła krzyczeć na dziecko, które weszło jej w zdanie. – K***a, cisza! K***a wieśniaki pi***lone, spi***alać do domu! – dodała uderzając jedno z dzieci.

Sprawa skończyła się interwencją policji, a zgromadzone materiały trafiły do prokuratury. Teraz gazeta.pl informuje, że sąd uznał ją winną i umorzył warunkowo postępowanie na okres próby jednego roku.

Rogowska musi przez dok co trzy miesiące składać sprawozdania o swojej sytuacji rodzinnej, zdrowotnej i zawodowej. Musi też zapłacić 200 zł nawiązki i 100 zł kosztów postepowania sądowego.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]