Policja ostrzega! Myślała, że kupiła 50 kg cukru. Została oszukana!

Lubelscy policjanci zajmują się sprawą oszustwa. 37-latka poprzez portal społecznościowy chciała kupić 50 kg cukru. Po kilku dniach od przelewu konto sprzedającej w mediach społecznościowych zostało zablokowane. Funkcjonariusze poszukują sprawcy i apelują o rozsądek.

Fot. Kraków w Pigułce

W ostatni weekend do policjantów z 1. komisariatu zgłosiła się 37-letnia mieszkanka miasta. Kobieta oświadczyła, że w mediach społecznościowych natknęła się na ofertę zakupu cukru. Cena była bardzo atrakcyjna, bo kilogram miał kosztować tylko 1 zł.

Mieszkanka miasta uległa manipulacji osoby, z którą korespondowała i dała się nabrać. Zdecydowała się na zakup 50 kg cukru. Razem z kosztami wysyłki kosztowało ją to 66 złotych. Gdy po kilku dniach od transakcji nie otrzymała zamówionego towaru, zaczęła się niepokoić. Szybko zauważyła, że konto osoby, z którą korespondowała zostało zablokowane.

Policjanci poszukują oszustów i sprawdzają, czy nie ma więcej poszkodowanych. Jednocześnie apelujemy o rozsądek i nieuleganie presji zakupowej, która coraz częściej się pojawia.

Autor: nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]