Biedronka uruchomiła sklep internetowy!

Sieć Biedronka od poniedziałku, 22 sierpnia br., oficjalnie uruchomia nowy kanał sprzedaży dostępny na terenie całego kraju. Biedronka Home to sklep internetowy, w ofercie którego znajdują się artykuły przemysłowe m.in. dekoracje, narzędzia, tekstylia domowe, moda czy elektronika. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu InPost.

Oferta nowego sklepu internetowego Biedronka Home liczy ponad 1200 artykułów i podzielona jest na kilka kategorii: Dom i Ogród, Dziecko, Warsztat i Auto, Kuchnia, Sport i Hobby, Zdrowie i Uroda, Elektronika oraz Moda. Sklep dostępny jest pod adresem: home.biedronka.pl.
Na etapie testów nowego sklepu najczęściej wybieranymi kategoriami produktów były Kuchnia, Dom i Ogród oraz Elektronika. Do produktów najczęściej lądujących w wirtualnych koszykach zaliczyć należy przede wszystkim: blendery ręczne 3w1, parownice, komplety akcesoriów kuchennych, opiekacze do kanapek, pochodnie solarne LED do ogrodu czy ręczniki wykonane w nowoczesnej technologii Zero Twist powstające drogą rozkręcania włókien.
W związku z uruchomieniem sklepu na klientów czekają okazje. Pierwsi użytkownicy sklepu internetowego do każdego zamówienia otrzymają oryginalną bluzę Biedronki z Fan Collection. W każdą środę i niedzielę oferowane będą hity cenowe – czyli specjalnie wyselekcjonowane produkty z dużymi rabatami.
Od poniedziałku, 22 sierpnia, w ramach Biedronka Home w atrakcyjnych cenach oferowane będą produkty związaną z powrotem do szkoły w ramach akcji Witaj szkoło! Rodzice będą mogli wyposażyć swoje dzieci w niezbędne do szkoły artykuły np. piórniki, plecaki, saszetki, długopisy, zeszyty oraz do wyposażenia pokoju ucznia, czyli regały, biurka i lampki.
W ofercie dostępne będą również inne akcje tematyczne takie jak:
  • Sypialnia marzeń (poduszki, kołdry, pościel) – od 23.08
  • Czysty dom to szczęśliwy dom (akcesoria do prania i sprzątania) – od 23.08
  • Mieszkaj pięknie (produkty do wyposażenia wnętrz) – od 25.08
  • Dla domowych majsterkowiczów (produkty do majsterkowania Niteo) – od 27.08
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]