Rosyjska telewizja znowu szokuje. „Gdzie umieścicie Polaków?”

Władimir Sołowiow nazywany „medialnym głosem Kremla” znowu szokuje. Straszy Europę wybuchem jądrowym. Pyta się też gdzie umieści się inne narody w przypadku skażenia.

Nagranie przedstawiła Julia Davis, amerykańska dziennikarka, która pokazuje propagandę w rosyjskiej telewizji.

W nowym materiale na kanale Rossija 1 Sołowiow zarzucił Ukrainie, że to jej żołnierze ostrzeliwują Zaporoską Elektrownię Jądrową. Dodał, że jest to robione z „natowskiej broni”, a Rosja „ma kombinezony” i jest szkolona w walce w przypadku skażenia.

Gdzie umieścicie Niemców, Polaków i innych? Zdaję sobie sprawę, że Amerykanie mogą się tym mniej przejmować. Ostatnią rzeczą, jaka ich obchodzi, to czy gdzieś dojdzie do eksplozji jądrowej (…) Nie powinniście mieć żadnych złudzeń, NATO nie powinno mieć żadnych złudzeń, to wszystko nie ujdzie wam na sucho, nie możecie się przed nami ukryć. Mamy wystarczającą liczbę głowic, aby każdy otrzymał to, na co zasługuje – groził Sołowiow.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]