Wyciągnijcie pieniądze, zaplanujcie zakupy. Przerwy w działaniu usług tych banków

Jak co tydzień banki zaplanowały prace serwisowe. Klienci poniższych banków powinni przygotować się na utrudnieniu w dostępie do usług.

  • W piątek o 22 zaplanował prace Santander. Przestanie działać BLIK, przelewy natychmiastowe, płatność w sklepach internetowych za pomocą Przelewy24 i kantor. O 23 wyłączone będą bankowość internetowa i aplikacja mobilna. Pomiędzy północą, a godziną 2 nie będą działały też bankomaty i wpłatomaty. Na szczęście o 7 rano w sobotę wszystko wróci do normy.
  • Również o godzinie 22 w piątek prace zacznie ING Bank Śląski. Potrwają do 2 w nocy w sobotę. Ponadto przez całą sobotę mogą utrzymywać się problemy w logowaniu do bankowości internetowej.
  • Od 23 w piątek ograniczenia dotkną klientów Alior Banku. Wyłączone zostaną bankowość internetowa i mobilna. Utrudnienia zakończą się o 6 rano.
  • Od 23.30 w piątek w Getin Bank nie będzie działać BLIK, a płatności kartą mogą nie dojść do skutku. Prace zakończą się o 7.10 w sobotę.
  • Z piątku na sobotę w godzinach 1-3.30 Credit Agricole wyłączy bankowość internetową i mobilną.
  • Bank pocztowy zaplanował prace w godzinach od 3 do 7 rano w niedzielę. Mogą wystąpić wtedy problemy w działaniu karty przy zakupach przez internet z usługą 3D Secure.
  • Bank Pekao S.A. prace przeprowadzi o 1 w nocy w poniedziałek. W tym czasie bankowość internetowa, aplikacja banku, aplikacja Pekao24Makler i platforma eTrader Pekao będą niedostępne. Nie da się też korzystać z bankomatu, BLIK, terminala płatniczego, karty debetowej i kredytowej.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]