„Pietrek” z Rancza miał wypadek. Piotr Pręgowski trafił do szpitala

Piotr Pręgowski znany widzom z roli „Pietrka” w serialu Ranczo miał wypadek. Samochód jest praktycznie „skasowany”, a aktor trafił do szpitala. Stwierdzono u niego złamania, ale wyszedł ze szpitala jeszcze tego samego dnia.

Fot. Paweł Matyka, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

Do zdarzenia doszło w Lesznie. Czołowo zderzyły się dwa auta. W jednym z nich podróżował Piotr Pręgowski oraz jego menadżer. Auto, którym podróżowali wypadło z drogi i zderzyło się z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą.

Aktor w rozmowie z „Faktem” przyznał, że całość zdarzenia to były ułamki sekund, a on sam pomyślał, że to już koniec. Uderzenie było tak silne, że samochód został wyrzucony na pobocze. Na szczęście pomimo tego, że samochody nie nadają się już do jazdy, zarówno aktor, jego menadżer, a także kobieta z córką, które podróżowały drugim autem wyszli cało ze zdarzenia.

Aktor trafił do szpitala, gdzie przepisano mu silne leki. Stwierdzono złamanie mostka i dwóch żeber. Tego samego dnia wyszedł ze szpitala.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]