Steczkowska płakała po jego występie. Sensacja w The Voice of Poland [WIDEO]

Rozpoczął się kultowy program The Voice of Poland. W tegorocznej edycji w jury zasiedli: Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson. Justyna Steczkowska popłakała się, kiedy usłyszała wykonanie jednego z uczestników. Czy to zwycięzca tegorocznej edycji The Voice of Poland?

Jako ostatni w odcinku pojawił się 18-letni Norbert Wronka.

Nastolatek jest wolonatariuszem w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski we Włoszakowicach. Mimo szczerych łez Justyny Steczkowskiej, która autentycznie wzruszyła się wykonaniem, nastolatek zdecydował się przejść do drużyny Lanberry.

„ALE EMOCJE!! Marzenia się spełniają, naprawdę!!! Od dziecka marzyłem o tym, żeby stanąć na scenie 'Voice Of Poland’, a dziś to wszystko stało się rzeczywistością!! 4 fotele odwrócone!!!! Jestem ogromnie wdzięczny za tę szansę i obiecuję, że wykorzystam ją najlepiej jak się da” – napisał Norbert Wronka na Instagramie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]