Na co zmarła Królowa Elżbieta II? Specjaliści zwracają uwagę na ostatnie zdjęcie

Na stronie Rodziny Królewskiej możemy zobaczyć ostatnie zdjęcie Królowej Elżbiety II. Widać na nią monarchinię, która przyjmuje nową premier Wielkiej Brytanii Liz Truss. Uwagę zwraca jeden szczegół, na który zwracają uwagę specjaliści.

Stan zdrowia Królowej Elżbiety II sie pogarszał, ale mimo to monarchini do samego końca sprawowała swoje obowiązki.

Na ostatnim zdjęciu ewidentnie widać, że prawa dłoń Królowej jest sina, a palce blade. Na szczegół ten warto zwrócić uwagę w kontekście tego, co piszą specjaliści. Redakcja natemat.pl przytacza publikację Księdza Jana Kaczkowskiego, który opisał swoje spostrzeżenia w analizie „Jak umiera ciało człowieka”. Ksiądz był autorytetem w tej dziedzinie, ponieważ latami prowadził hospicjum i był z pacjentami do samego końca.

„Pierwsze zmieniają kolor paznokcie, a gdy dłonie i stopy sinieją, i stają się chłodne, oznacza to, że do końca zostało nie więcej niż dwie, trzy godziny. (…) Na dwa, trzy dni przed śmiercią skóra zaczyna inaczej odbijać światło, szczególnie w ciągu dnia. Z miękkiej, sprężystej staje się woskowa i sztywna. Zdecydowanie wyostrzają się rysy. Szczególnie nos, na jego środku pojawia się podłużne zagłębienie” – zauważył ksiądz.

Oficjalna przyczyna śmierci Królowej Elżbiety II nie została podana i nie wiadomo czy kiedykolwiek zostanie. Pałac Buckingham zapewnia jednak, że „odeszła w pokoju”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]