Uwaga! Zaginęła 14-letnia dziewczynka!

Zaginęła 14-letnia Aleksandra Krzysztof z Bukowiny Tatrzańskiej. Wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Aleksandra Krzysztof 7 września 2022 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. 14-latka ostatni raz widziana była w Bukowinie Tatrzańskiej.

Rysopis zaginionej: wzrost: ok. 155 cm, szczupłej budowy ciała, waga ok. 50 kg, włosy półdługie koloru jasny blond z ciemnymi odrostami, paznokcie długie, pomalowane na biało. Brak znaków szczególnych.

Ubiór: bluza z kapturem koloru białego z niebieskim napisem, spodnie długie koloru ciemnego, buty koloru białego z napisem „NIKE”, okulary w oprawach koloru złotego.
W przypadku rozpoznania w/w osoby lub uzyskania informacji mogących przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszę o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem tel. 47 834 74 00 lub z numerem alarmowym 112.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]