Atakuje Polskę i kraje NATO. Miedwiediew grozi III wojną światową

Dmitrij Miedwiediew kolejny raz grozi państwom NATO wybuchem III wojny światowej. Z nazwy wymienia też Polskę.

Fot. Shutterstock

Były prezydent Rosji napisał na Telegramie, że projekt bezpieczeństwa napisany przez Kijów jest „prologiem do III Wojny Światowej”. Dodał, że „nikt nie da gwarancji ukraińskim nazistom”.

Miedwiediew zaatakował słownie także państwa NATO, które miałyby być gwarantami bezpieczeństwa. Chodzi USA, Wielką Brytanię, Włochy, Niemcy, Polskę i kraje bałtyckie. „Jeśli te półgłówki będą kontynuować pompowanie bronią reżimu kijowskiego, to wcześniej czy później kampania wojskowa przejdzie na kolejny etap” – grzmi polityk. Tłumaczy, że jeżeli zniknie przewidywalność tego konfliktu i granice, a także zaangażują się w niego kolejne strony „Wtedy już w krajach zachodnich nie będzie można siedzieć w czystych domach i mieszkaniach, śmiejąc się z tego, jak za pomocą obcych rąk osłabiają Rosję”.

„Ale podczas gdy ograniczeni politycy i ich głupie think tanki, w zamyśleniu kręcąc kieliszkiem wina w dłoniach, mówią o tym, jak mogą sobie z nami poradzić bez wchodzenia w bezpośrednią wojnę. Nudni idioci z klasycznym wykształceniem” – dodał Midwiediew.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]