Skandal! Naklejka reklamowa firmy pogrzebowej niedaleko trumny Królowej Elżbiety II!

Widzowie obserwujący przejazd trumny Królowej Elżbiety II byli zszokowani widząc nalepkę reklamową szkockiego zakładu pogrzebowego. W sprawie wypowiedział się już dyrektor firmy.

Oburzenie było tak wielkie, że witryna zakładu pogrzebowego została sparaliżowana, gdy tysiące osób chciało wyrazić swoje niezadowolenie.

Reklama była widoczne na początku ostatniej podróży Królowej, ale nie została zarejestrowana na końcu. Dyrektor potwierdził, że została zdjęta w trakcie podróży po głosach oburzenia, jakie były w sieci.

„Kiedy pochód opuścił Balmoral, zdaliśmy sobie sprawę z negatywnej uwagi, jaką nasza firma otrzymywała w związku z brandingiem i przy najbliższej okazji usunęliśmy logo. (…) Zmieniliśmy kolor naszego karawanu ze srebrnego na czarny oraz branding (…) Działaliśmy przy najbliższej okazji. Służenie królowej było dla nas zaszczytem i zaszczytem i otrzymaliśmy niesamowite wsparcie lokalnie i globalnie na wczorajszą procesję” – napisał rzecznik firmy William Purves w wypowiedzi dla The Sun.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]