Potworna śmierć. 56-letni traktorzysta zmarł, przygnieciony przez ciągnik

Śmiertelnych obrażeń doznał 56-latek przygnieciony traktorem, który przewrócił się w lesie w Rychwałdzie. W trudnym terenie próbowali pomóc ratownicy medyczni oraz strażacy. Pomimo ich wysiłków nie udało się uratować traktorzysty.

Fot. Policja

W poniedziałek (19.09) późnym popołudniem do dyżurnego tarnowskiej Policji wpłynęła informacja o wypadku, podczas zwózki drzewa z lasu w Rychwałdzie.

Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe, które nie były w stanie dojechać bezpośrednio na miejsce. Wypadek wydarzył się w trudno dostępnym terenie z dużymi pochyłościami oraz gęstym zadrzewieniem. Ratownicy dotarli tam pieszo i udzielali pomocy rannemu, który został przygnieciony ciągnikiem rolniczym.

Pomimo ich wysiłków nie zdołali uratować życia 56-latka mieszkańca powiatu tarnowskiego.
Na miejscu pojawili się również policjanci, których zadaniem było ustalenie okoliczności tego tragicznego wypadku. Zebrany materiał dowodowy wskazuje, że podczas zwożenia drewna z lasu traktorzysta stracił panowanie nad kierowanym traktorem, który na nierównościach terenu oraz gęsto rosnących drzewach przewrócił się przygniatając kierowcę.

Zebrany materiał dowodowy posłuży wszczęciu postępowania, które będzie prowadzone przez policjantów z komisariatu w Mościcach

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]