Pierwszy darmowy operator komórkowy! Jest warunek

Na rynku pojawił się pierwszy darmowy operator telefonii komórkowej. Oferuje krajowe rozmowy, wiadomości i nielimitowany internet absolutnie za darmo. Jak to bywa jest warunek, ale może go spełnić praktycznie każdy.

Fot. Pixabay

Jak wynika z informacji zawartych na stronie internetowej, za nowym operatorem stoi warszawska firma Fonia Telecom Sp. z o.o. Oferuje nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y oraz internet 5G. Korzysta z infrastruktury Polkomtela, czyli operatora sieci Plus.

Niektóre usługi są płatne. Jest to jednorazowa opłata aktywacyjna, która wynosi 49 zł. Płatne jest również korzystanie z poczty głosowej – 8 gr za minutę i dodatkowa opłata za 5G-5 zł miesięcznie. Będą także dodatkowe opłaty za korzystanie z roamingu i połączeń międzynarodowych, które na razie są niedostępne.

Oczywiście jest jakiś warunek. Użytkownik musi wejść na stronę operatora – fonia.app i zarejestrować się, zawierając tym samym umowę i pobrać aplikację. W zamian za darmowe korzystanie z usług trzeba zgodzić się na wyświetlanie reklam i kuponów rabatowych. Co ważne aplikacja musi być zawsze włączona, a karta SIM pozostać w telefonie. Zabronione jest korzystanie z niej np. w urządzeniach wykorzystujących karty SIM (np. modemach), co ujmuje punkt regulaminu:

§ 9. 7. Klient może korzystać z Aplikacji oraz Karty SIM wyłącznie za pośrednictwem Urządzenia mobilnego. Niedozwolone jest przekładanie Karty SIM do innego urządzenia mobilnego, które nie służy do wykonywania połączeń głosowych, transmisji danych oraz które uniemożliwia wyświetlanie reklam.

Aplikacja daje ponadto dostęp do wszystkich usług telekomunikacyjnych, cashbacku i kuponów rabatowych dla abonentów.

Fonia już pochwaliła się ogromnym sukcesem i poinformowała w mediach społecznościowych, że liczba przeniesionych numerów przerosła ich najśmielsze oczekiwania. Przeprosili wszystkich za problemy przy złożeniu zamówienia.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]