Największe biuro podróży ostrzega. Możecie stracić mnóstwo pieniędzy!

Wiele osób nadal jeździ poza sezonem wakacyjnym na urlop, inni planują już ferie, a nawet przyszłoroczne wakacje. ITAKA ostrzega, że na portalach aukcyjnych i grupach pojawiają się fałszywe oferty voucherów czy wycieczek, przez które stracić można mnóstwo pieniędzy.

Oczywiście ITAKA nie pisze, że każda tego typu oferta jest oszustwem, ale przestrzega, ze może nim być i należy zachować ostrożność.

⚠️ UWAGA ⚠️ Nie traćcie czujności!
Coraz częściej docierają do nas niepokojące sygnały dotyczące prób odsprzedania voucherów lub „atrakcyjnych” cenowo ofert naszego biura.
Pamiętajcie, że każde ogłoszenie tego typu, publikowane najczęściej na portalach aukcyjnych, społecznościowych czy forach internetowych, może okazać się oszustwem i próbą wyłudzenia pieniędzy.

Podchodźcie sceptycznie do takich ogłoszeń, a najlepiej omijajcie je szerokim łukiem🏹🚶‍♂️Pamiętajcie, że 𝙅𝙀𝘿𝙔𝙉𝙔𝙈 𝙗𝙚𝙯𝙥𝙞𝙚𝙘𝙯𝙣𝙮𝙢 𝙨𝙥𝙤𝙨𝙤𝙗𝙚𝙢 𝙯𝙖𝙠𝙪𝙥𝙪 𝙣𝙖𝙨𝙯𝙚𝙟 𝙤𝙛𝙚𝙧𝙩𝙮 𝙟𝙚𝙨𝙩 𝙨𝙠𝙤𝙧𝙯𝙮𝙨𝙩𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙯 𝙖𝙪𝙩𝙤𝙧𝙮𝙯𝙤𝙬𝙖𝙣𝙮𝙘𝙝 punktów sprzedaży (w tym oczywiście z naszej strony www.itaka.pl i aplikacji mobilnej).

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]