Internauci bez litości pod filmem z Kurzajewskim i Cichopek: „Hipokryzja” [WIDEO]

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie opowiadali o swojej miłości, dzieciach i ciekawości świata. Entuzjazmu zakochanych nie podziela spora cześć internautów.

Pod nagraniem zamieszczonym przez TVP w mediach społecznościowych postanowili oni wyrazić zdanie na temat nowego związku znanej pary:

„No nie mieli gdzie ……Tylko wybrali Ziemię Świętą Na pewno ucieszą tym Boga.” – pisze Pani Teresa.

„Trochę to żałosne afiszować się z tą Ziemia Świętą w nowym związku gdzie rozbite zostały dwie rodziny a dzieci z tych rodzin cierpią na 100% tęskniąc za ojcami.No cóż katolicyzm tak ma może jeszcze im KK unieważni stare małżeństwa i będą mogli wziąć tam ślub? Tak czy inaczej na zdradzie nikt niczego dobrego nie zbudował.” – pisze Pani Elżbieta.

„Iga to kompletnie nie ma pojecia o przysiedze malzenskiej przed Bogiem a niby taka katoliczkaTVP. Katarzyna Ty i Kurzajewski weszliscie w totalny grzech i chocby nie wiem jak wam wszyscy slodzili to prawda jest inna…” – pisze Pani Asia.

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]