Lider rynku odszkodowań złożył wniosek o postępowanie sanacyjne i ogłoszenie upadłości

Byli liderem rynku odszkodowań, a teraz złożyli wniosek o otwarcie postepowania sanacyjnego oraz ogłoszenie upadłości. Zarząd firmy liczy jednak, że uda mu się wyprowadzić spółkę na prostą.

Europejskie Centrum Odszkodowań EuCO było liderem rynku odszkodowań. Od niedawna klienci donoszą, że firma ma problemy z wypłacaniem należności klientom. Media piszą, że firma nie spłaciła również raty kredytu i nie ma możliwości wykupu obligacji serii B, co potwierdziła sama firma w komunikacie.

Jednocześnie EuCo poinformowano, że z wnioskiem o ogłoszenie upadłości zarząd wnosi o wstrzymanie jego rozpoznania do czasu wydania prawomocnego orzeczenia w sprawie wniosku restrukturyzacyjnego. Celem zarządu jest restrukturyzacja i kontynuowanie działalności. W tym celu przedstawiono plan zakładający stabilizację działalności i rozłożenie obecnych zobowiązań na raty. Jeżeli okaże się to niezbędne, będzie też próba ich redukcji w drodze układu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]