Nowe informacje ws. wypadku aktora Jerzego S. „To tak nie wyglądało”

75-letni mężczyzna potrącił motocyklistę w Krakowie. Początkowo alkomat wykazał 0,3 promila, jednak ostateczny wynik to 0,7 promila. Portal tvp.info podaje, że mężczyzną tym miał być znany aktor Jerzy S.

Fot. Kraków w Pigułce

Portal napisał też, że mężczyzna, który potrącił motocyklistę próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, ale policja nie potwierdza tych doniesień.

Wirtualna Polska opisała szczegóły zdarzenia:

„Nie wyglądało to na ucieczkę, a raczej na to, że nie dostrzegł zdarzenia. Zwyczajnie jechał dalej” – przekazał portalowi jeden z małopolskich policjantów. Według niego to uderzony w łokieć motocyklista po kolizji „wsiadł na motocykl, ruszył za aktorem, zajechał mu drogę i zatrzymał auto”.

Policja potwierdza też, że takie zdarzenie miało miejsce. Wyjaśnia, że motocyklista został zabrany do szpitala. Jego obrażenia nie zagrażają życiu. Funkcjonariusze nie podają jednak kto prowadził samochód. Potwierdzają jedynie, że był to 75-letni mężczyzna.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]