Nowa funkcja w Netflix. Internauci nie wiedzą komu ma to służyć

W związku z szeroko zapowiadaną zmianą dotyczącą kont, w Netflix pojawi się nowa funkcja. Użytkownicy nie wiedzą za bardzo czemu ma to służyć.

Fot. Pixabay

W 2023 roku wchodzi w życie nowy regulamin platformy Netflix i to właśnie w związku z nim zostanie uruchomiona nowa funkcja.

Portal digitaltrends informował niedawno, że użytkownik głównego konta będzie musiał albo dopłacić (będzie to cena 3 dolarów, a więc ok. 15 zł), za udostępnienie konta osobom spoza gospodarstwa domowego albo druga osoba będzie musiała kupić nowy pakiet. W przeciwnym razie konto, które nadal będzie łamać zasady zostanie po prostu zablokowane. Nowa funkcja ma ułatwić migrację „na swoje”. Jeżeli jesteśmy użytkownikiem, który współdzieli konto, będziemy mogli wybrać opcję, by wykupić subskrypcję tylko dla siebie.

Internauci szeroko komentują nową opcję i nie kryją zdziwienia. „Jeżeli ktoś chce założyć swoje konto to po prostu to robi i nie potrzebuje do tego dodatkowej opcji” – argumentują.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]