Brutalne morderstwo w Tarnowie. Szokujące wyniki sekcji zwłok

Są wyniki sekcji zwłok czteroosobowej rodziny, która została zamordowana w domu przy ul. św. Marcina w Tarnowie.

Fot. Łukasz / Kraków w Pigułce

Wstępne wyniki sekcji zwłok wskazują, że do zbrodni doszło w nocy z czwartku na piątek, co potwierdzają również ubranka dzieci, które przebrane były w piżamy.

Narzędziem zbrodni miał być nóż o czym świadczą liczne rany cięte i kłute na ciałach ofiar. – Katarzyna O. miała rany cięte okolicy szyi i rany kute klatki piersiowej oraz obrażenia twarzy. 6-latka miała rany klatki, szyi oraz obrażenia rąk, świadczące o tym, że się broniła. Ciosy zostały zadane z dużą siłą nożem – podał prok. Sienicki. Druga z dziewczynek, 3-latka miała rany cięte i kłute szyi – podaje reporterowi RMF FM prok. Mieczysław Sienicki, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie. Prokurator dodał, że na ciele mężczyzny stwierdzono rozległą ranę w okolicy szyi powstałą od noża oraz rany kłute.

Nieoficjalnie wiadomo, że śledczy skłaniają się w kierunku rozszerzonego samobójstwa. Wiadomo również, że mężczyzna miał założoną niebieską kartę, a kobieta zgłaszała przemoc domową w opiece społecznej. 17 października kobieta miała żłożyć pozew rozwodowy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]