Partner 19-letniej matki 4-letniego Leona przyznał się do zabójstwa!

Partner matki zamordowanego Leonka Damian G. podczas posiedzenia aresztowego przyznał się do zabójstwa!

„Ciało chłopca znaleziono wczoraj niedaleko Garwolina na Mazowszu. 19-latek odmówił składania zeznań przed sądem. Przyczyny śmierci małego Leona poznamy najwcześniej za kilka tygodni” – dowiedział się dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada.

Matka czteroletniego chłopca, którego zwłoki znaleziono zakopane w lesie, oraz jej partner usłyszeli zarzuty zbrodni zabójstwa – poinformował prokurator Krzysztof Czyżewski z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach. Podejrzani nie przyznają sie do winy.

Podejrzani nie przyznali się do popełnienia tak sformułowanego czynu i złożyli zeznania tylko częściowo zbieżne z ustalonym stanem faktycznym – dodał prokurator w oświadczeniu wygłoszonym przed dziennikarzami. Prokuratura będzie wnioskowała o tymczasowy areszt dla pary.

Do zdarzenia doszło 26 października w godzinach porannych. Służby przeszukiwały teren w związku z zaginięciem 4-letniego chłopca. Zawiadomienie w tej sprawie złożyła prababcia dziecka. Działania w miejscowości Ruda Talubska prowadziły KWP w Radomiu, KSP Warszawa, KPP Mińsk Mazowiecki oraz KPP Garwolin. W trakcie poszukiwań natrafiono na płytki dół. Po odkopaniu znaleziono ciało dziecka zwinięte w koc.

We wtorek około godziny 22.30 w miejscowości Gogole Wielkie zatrzymano 19-letnią matkę Karolinę W. oraz jej partnera Damiana G., w tym samym wieku. Zatrzymania dokonali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Mężczyzna nie był spokrewniony z chłopcem. Razem z partnerką mają jeszcze drugie, ośmiomiesięczne dziecko.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]