Kuriozalna sytuacja. „M jak Miłość” reaguje na słowa Lewandowskiego

Na kanale „Łączy nas piłka” pojawiło się nagranie z Kataru. Na jednej ze scen widać Roberta Lewandowskiego, który tłumaczy kolegom, jak wyglądała scena śmierci Hanki Mostowiak w kartonach. Produkcja serialu zabrała głos.

Scena śmierci Hanki Mostowiak w kartonach doczekała sie wielu memów i przeróbek. Nie każdy jednak wie, jak dokładnie wyglądała. – On nie wie, o co chodzi z kartonami. Chcieli uśmiercić Kożuchowską w „M jak miłość”. W kartony wjechała. To jest taki top of the top – tłumaczył kolegom Robert Lewandowski.

„M jak Miłość” nie pozwoliła na siebie długo czekać i zabrało głos w tej sprawie. Na InstaStory pojawiło się wideo z tego odcinka. „Specjalnie dla Roberta Lewandowskiego. Żebyś nie musiał szukać. Powodzenia na mundialu!” – napisano.

Hankę Mostowiak grała Małgorzata Kożuchowska. Aktorka w rozmowie z Kubą Wojewódzkim wyjawiła, że produkcja nie miała funduszy na zorganizowanie efektownego zniszczenia samochodu w wypadku, wymyślono więc uderzenie w kartony. W ten sposób bohaterka miała doznać pęknięcia tętniaka.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]