Czołowo zderzył sie z kierowcą z Małopolski. Kierowca nie żyje

Trwają czynności mławskiej Policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj, na drodze relacji Mława – Szydłowo. W zdarzeniu drogowym brały udział dwa pojazdy. Kierujący pojazdem marki Dodge po przewiezieniu do szpitala zmarł. Policja apeluje o zachowanie maksymalnej ostrożności na drodze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wczorajszego wypadku, około godziny 15.00, Mława, ul. Warszawska – wiadukt S7, doszło do zdarzenia dwóch pojazdów.

Kierujący pojazdem marki Dodge, mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc od strony miejscowości Ciechanów w kierunku Mławy, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych wstępnie przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Renault.

Samochodem ciężarowym wraz z naczepą marki Renault kierował mieszkaniec województwa małopolskiego. W wyniku wypadku pasażer pojazdu marki Dodge, jak i kierujący pojazdem marki Renault, nie odnieśli obrażeń ciała. Natomiast kierujący pojazdem Dodge został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie zmarł. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji i prokuratura.

Policjanci apelują o zachowanie maksymalnej ostrożności na drodze. Jesienno – zimowe warunki są trudne a chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznym wypadkiem.

Autor: asp. Aneta Prusik.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]