To musi się stać, żeby Polska wyszła z grupy!

Drużyna Roberta Lewandowskiego prowadzi w grupie C mając 4 punkty. Nasze wyjście z grupy nie jest jednak takie pewne. Wyjaśniamy, co mu się stać, żebyśmy wyszli z grupy.

Fot. Shutterstock

Polska zdobyła 1 punkt w tabeli za remis z Meksykiem i 3 punkty za wygraną z Arabią Saudyjską. Nasza reprezentacja ma więc 4 punkty i prowadzi w grupie. Zaraz za nią jest Argentyna i Arabia Saudyjska z 3 punktami. Na końcu jest Meksyk, który zremisował z Polską i przegrał z Argentyną i ma 1 punkt.

30 listopada o godzinie 20.00 rozegra się wszystko. Polska zagra z Argentyną, a Meksyk z Arabią Saudyjską. Aby Polska wyszła z grupy musimy wygrać lub zremisować z Argentyną. Wtedy mamy pewne wyjście z grupy.

Dla Argentyny będzie to również mecz o wszystko. Żeby wyjść z grupy musi wygrać. Polska może przegrać z Argentyną i nadal mieć szansę na wyjście z grupy. Wtedy jednak nasz sukces uzależniony będzie od wyniku meczu Meksyku z Arabią Saudyjską. Aby Polska wyszła z grupy w przypadku przegranej z Argentyną, Meksyk musi wygrać lub zremisować z Arabią Saudyjską. Dodatkowo, jeżeli Meksyk wygra z Arabią Saudyjską musimy mieć lepszy bilans bramkowy, inaczej mówiąc musielibyśmy strzelić więcej goli od Meksyku. Na razie strzeliliśmy 2, a Meksyk 0.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]