Tomasz Lis znowu w szpitalu

Dziennikarz poinformował o swoim pobycie w szpitalu na oddziale kardiologicznym. Czeka na poważny zabieg.

Fot. Kraków w Pigułce

Niedawno Tomasz Lis podzielił się na swoim Twitterze smutną wiadomością o swojej chorobie serca i oczekiwaniu na operację. W niedzielny wieczór by już w Centrum Zaburzeń Rytmu Serca w Aninie, gdzie był przygotowywany do zabiegu.

Jutro mam zabieg. W kardiologii jest trochę inaczej niż w miłości. W miłości jest przez żołądek do serca, w kardiologii jest przez żyłę albo przez tętnicę do serca. Noga przygotowana, serce gotowe. Psychicznie jest już tylko niecierpliwość więc jutro wszystko w rękach fachowców i mam nadzieję, że na Mikołajki dostanę sprawne serce – przekazuje w nagraniu, które udostępnił na swoim Instagramie.

W październiku dziennikarz przeszedł czwarty udar po wzięciu udziału w maratonie w Chicago w USA. Podczas pobytu na oddziale neurologicznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie wykazano, że w sercu znajduje się ubytek przegrody międzyprzedsionkowej.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]