Masz konto w tych bankach? Przygotuj się na przerwy w działaniu usług

Jak co tydzień banki zaplanowały prace serwisowe. Klienci poniższych banków powinni przygotować się na utrudnieniu w dostępie do usług.

Alior Bank: W piątek zaczęły się prace serwisowe, w związku z nimi od godz. 23:00 do godz. 6:00 w sobotę (10 grudnia) niedostępna będzie bankowość internetowa Alior Online oraz aplikacja Alior Mobile. Prace nie będą miały jednak wpływu na transakcje kartowe i wypłaty gotówki z bankomatów.

mBank: 10 grudnia od godz. 7:00 do 14:00z utrudnieniami będą musieli liczyć się inwestorzy, którzy nie skorzystają z eMaklera oraz maklerskich aplikacji mobilnych.

BNP Paribas: W nocy z soboty na niedzielę nie będzie dostępu do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Podczas prac serwisowych, od godz. 22:00 w piątek (9 grudnia) do godz. 4:00 w sobotę (10 grudnia), nie będzie można korzystać z systemów GOonline Biznes, GOmobile Biznes oraz GOconnect Biznes (Host to Host).

Toyota Bank: przedstawiciele informują, że w sobotę (10 grudnia) od godz. 16:00 do 0:00„mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, autoryzacji płatności kartowych, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności”.

Nest Bank: Z soboty na niedzielę (10/11 grudnia) od godz. 0:30 do 2:30 podczas prac serwisowych nie będzie działała bankowość internetowa i aplikacja mobilna. Jak informuje komunikat na oficjalnej stronie banku, nie będzie można również:

  • skorzystać z BLIKA i Visa Mobile,
  • zapłacić w sklepie internetowym korzystając z linka do płatności,
  • potwierdzić płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej,
  • zlecić ani otrzymać przelewu natychmiastowego,
  • doładować telefonu,
  • zmienić limitów płatności w bankowości elektronicznej,
  • używać saszetek (zasilenie, zmiana kwoty, usunięcie saszetki) czy zarządzać celami oszczędnościowymi,
  • otworzyć nowego konta czy złożyć wniosku m. in. o wydanie karty, 300+, 500+ (do systemu obsługi wniosków zapraszamy po zakończeniu prac).
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]