Pracujesz w tej branży? Wojsko może wziąć Cię na szkolenia

W tym roku Ministerstwo Obrony Narodowej zapowiedziało, że organizowane będą szkolenia wojskowe dla tysięcy osób w tym cywili, którzy nigdy nie mieli do czynienia z armią. Niektóre grupy mają szansę na powołanie bardziej niż inne.

Informacje o szkoleniach wywołała szerokie poruszenie w opinii publicznej.

Na szkolenia wojskowe mają być powołane głównie osoby które miały wcześniej styczność z armią, rezerwiści, ale nie tylko. Okazało się bowiem, że cywile dotychczas nie mający związku z wojskiem również mogą iść na szkolenia. Niektóre grupy mają jednak większą szansę niż inne. Chodzi o osoby pracujące w transporcie i logistyce, w tym o kierowców.

Jak ustaliła redakcja Onet.pl, odzywano się między innymi do kierowców ciężarówek czy mechaników pracujących w zawodzie. Nie tylko to jednak było czynnikiem kluczowym. Wojsko interesowało się też osobami, które mają wykształcenie w kierunku transportu czy logistyki.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]