Nowa oferta od T-Mobile. Za smartfon można zapłacić w nietypowy sposób

Nowa opcja dla osób, które interesuje umowa na doładowania i nowe telefony

Fot. Pixabay

Operator informuje, że smartfon można spłacać w dowolnym tempie, wykorzystując do tego środki z doładowania. Jest to oferta dla osób, które nie lubią sztywnych terminów.

Jak donosi serwis komorkomania.pl, o nowej ofercie T-Mobile można dowiedzieć się więcej z oficjalnego komunikatu prasowego:    „Operator podaje, że została przygotowana w oparciu o dotychczasową ofertę na kartę za 35 złotych miesięcznie. Nowe zobowiązanie składa się z dwóch części: kwoty 35 złotych w całości przeznaczonej na usługi oraz dodatkowej opłaty za telefon. Zależnie od wybranego modelu może wynosić od 5 do 35 złotych.”

Umowa obejmuje 24 doładowania stałą kwotą, jednak nie istnieje konkretny harmonogram rat, klient ma możliwość spłaty urządzenia wcześniej. Oferta nie dotyczy tylko telefonów, można wybrać m.in. smartwatche oraz akcesoria.

Nowa oferta T-Mobile to nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 40 GB internetu 5G miesięcznie. Przygotowano również bonusy, w tym „Rok internetu za darmo”. Można otrzymać łącznie 1200 GB w 12 pakietach po 100 GB przez 365 dni. Pakiety kumulują się, a klient może je wykorzystać do końca umowy terminowej.

Operator przypomina również o ofercie świątecznej kierowanej do najmłodszych: zestawach Happy BOX. „Oprócz smartfonów są tu w zestawie gadżety nawiązujące do działalności Neli Małej Reporterki, która mimo młodego wieku wyjątkowo aktywnie zwiedza świat.” – informuje T-Mobile.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]