Przełom w sprawie Iwony Wieczorek! Są pierwsze zatrzymania!

Przełom w sprawie Iwony Wieczorek. Na polecenie małopolskiego wydziału Prokuratury Krajowej zatrzymano dwóch mężczyzn. Jeden z nich to Paweł P., znajomy zaginionej Iwony Wieczorek, który imprezował z nią tamtej nocy.

Fot. Kraków w Pigułce

Zabezpieczono telefon i karty pamięci należące do Pawła P. Byli też w mieszkaniu jego i jego rodziny. Śledczy ujawnili też, że drugi z zatrzymanych mężczyzn to również osoba z otoczenia Iwony Wieczorek.

Sprawa Iwony Wieczorek jest najbardziej znana opinii publicznej, a jednocześnie najbardziej zagadkowa. W nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku 19-letnia Iwona Wieczorek bawiła się w sopockim klubie. W pewnym momencie odłączyła się od przyjaciół i postanowiła wrócić do domu pieszo. Nigdy tam jednak nie dotarła.

Ostatni raz była widziana przy wejściu nr 64 na plaży w gdańskim Jelitkowie. Stamtąd, aby udać się do jej domu trzeba przejść przez tereny leśno-parkowe. Tam ślad sie urywa.

Przesłuchano około 300 świadków, kilkukrotnie sprawdzano plaże, wydmy i trasę jaką szła, korzystano nawet z usług jasnowidzów. Wszystko jednak na darmo.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]