Nietypowa aplikacja. Żabka wprowadza możliwość opieki nad wirtualnym pupilem

Żappka jest niezwykle popularną aplikacją dzięki której możemy zbierać punkty za zakupy w sieci sklepów i wymieniać je na nagrody. Wkrótce zostanie wprowadzony nowy dodatek w postaci gry mobilnej

Fot. Pixabay

Aplikacja mobilna Żappka, która powstała cztery lata temu, szybko zyskała sobie przychylność klientów. Dziś korzysta z niej 6 mln osób zaopatrujących się w najpopularniejszej w Polsce sieci sklepów modern convenience, natomiast łącznie odnotowano ponad 10 mln jej pobrań.

Twórcy od początku starają się zaskakiwać i wprowadzać nowe funkcje, które mają usprawniać i umilać robienie zakupów. Największym sukcesem okazał się pomysł według którego klient za zrobione zakupy otrzymuje punkty, które następnie może wymieniać na nagrody. Teraz na konsumentów czeka nowe zaskoczenie w postaci gry mobilnej. W aplikacji Żappka została stworzona postać wirtualnego pupila – żaby.

„Branża gier jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wartość globalnego rynku gier mobilnych stale rośnie i szacuje się, że w 2022 r. osiągnie poziom 196,8 mld dolarów. Wierzymy, że Żabu będzie hitem zarówno wśród starszych, jak i młodszych fanów gier. Dostarczy naszym klientom rozrywki, a przy okazji będzie też nowoczesnym narzędziem komunikacji naszej oferty” – mówi Dino Metaxas, head of digital acceleration w Żabka Polska.

Bohaterem gry jest Żabu. Jest nim wykonana w animacji 3D postać zielonego zwierzaka, reagującego na zachowania klienta. Wirtualny płaz rozwija się i zdobywa kolejne poziomy gry w zależności od dokonywanych przez gracza zakupów, także tych realizowanych dzięki żappsom. Dodatkowo będzie można personalizować swojego Żabu poprzez zakup różnego rodzaju akcesoriów.

Jak informuje portal Interia.pl, gra polega na regularnym opiekowaniu się stworzoną przez siebie cyfrową żabką. Do ukończenia gry trzeba przejść 100 poziomów. Robiąc zakupy w sklepach Żabki, gracze otrzymają dodatkowe punkty – za każdą wydaną złotówkę – 5 much, które są ulubionym przysmakiem Żabu i gwarantują mu przeżycie. Dzięki nabiciu kolejnych poziomów gracze będą otrzymywać skrzynki z nagrodami tj. darmowe żappsy, produkty czy zniżki na zakupy. Na użytkowników, którzy ukończą grę ma czekać niespodzianka.

Żappkę można bezpłatnie pobrać ze sklepów mobilnych Google Play, App Store i Huawei AppGallery. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej sieci sklepów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]