Prezes PiS nadal przebywa w szpitalu. „Ciężko zniósł zabieg”

Według informacji polityków partii rządzącej, Jarosław Kaczyński przeszedł kolejny zabieg kolana, który był dla niego cięższy niż poprzedni

Fot. Shutterstock

Jarosław Kaczyński spędził święta w szpitalu, gdzie przeszedł planowany wcześniej zabieg ortopedyczny. Jak ustalił „Super Express”, prezes PiS miał znieść operację kolana ciężej niż pierwszą, którą przeszedł w 2019 roku.

„Poboli, poboli i przestanie. Choć muszę przyznać, że prezes ciężej zniósł teraz zabieg niż w grudniu 2019 roku. Bardziej go boli niż wtedy, ale jest twardy i da radę” – przekazał w rozmowie z dziennikiem informator ze środowiska Prawa i Sprawiedliwości.

Członkowie PiS informują jednak, że sytuacja jest zaplanowana i ma on wrócić do objazdu po kraju na przełomie stycznia i lutego. Według nich okres świąteczno- noworoczny był najlepszym czasem na udanie się do szpitala, z perspektywy Kaczyńskiego.  Poseł PiS Ryszard Czarnecki komentuje, że jest to tylko chwilowa przerwa w aktywności Jarosława Kaczyńskiego.

Po nowym roku, między styczniem i lutym ma on wrócić do aktywności dotyczących nadchodzących wyborów. W rozmowie z PAP.pl sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski podaje ile jeszcze okręgów planuje odwiedzić prezes partii:

„Dotychczas prezesowi udało się odwiedzić 59 okręgów, zostało więc do objechania 35”

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]