Znany aktor staranowany przez pirata drogowego! Sprawca uciekł nie udzielając pomocy! „Przeżyłem cudem”

Jak pisze aktor Rafał Szałajko, podczas podróży z Krakowa do Warszawy, został staranowany przez pirata drogowego. Sprawca uciekł nie upewniając sie nawet czy wszystko jest w porządku.

„Warszawa z soboty na niedzielę 2:30 ulica Bartycka, niebieskie auto (prawdopodobnie volkswagen golf) wyjeżdżając z zakrętu wjeżdża na mój pas taranuje auto i odjeżdża z miejsca wypadku. Jechał bezpośrednio na mnie odbiłem w prawo i cały impet uderzenia poszedł w tylne drzwi i bok auta wydaje mi się ze przeżyłem cudem” – opisuje aktor.

„Jechałem bardzo wolno i byłem absolutnie trzeźwy, kierowca nie zatrzymał się i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy nie wiedział co się ze mną stało.
Szukamy niebieskiego auta volkswagen prawdopodobnie golf polo t rock (została oprawa lusterka) Warszawa okolice Bartyckiej nowe osiedla, wjechał w bloki może do garażu… Sprawę prowadzi komisariat policji na ulicy Waliców 15 można informować anonimowo. Zapytania o zdrowie – bardzo dziękuję. Jestem absolutnie zdrowy i bezpieczny. Nic mi się nie stało.” – dodał.

Aktorowi udało się też poczynić postępy w poszukiwaniach sprawcy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]