Uwaga! W tych bankach szykują się noworoczne przerwy techniczne

Kilka banków zapowiedziało na ostatni weekend roku prace modernizacyjne.  W tym czasie niektóre usługi bankowości elektronicznej i stacjonarnej będą niedostępne dla klientów

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Prace techniczne zapowiedziały następujące podmioty: Bank Pekao, mBank, Alior Bank, Nest Bank, Bank Pocztowy oraz Bank Polskiej Spółdzielczości.

  • Bank Pekao: prace serwisowe rozpoczną się w sobotę (31 grudnia) o godzinie 23:00 i potrwa do godziny 14:00 w niedzielę (1 stycznia). W tym czasie niedostępne będzie składanie dyspozycji i zleceń dotyczących instrumentów giełdowych oraz detalicznych obligacji skarbowych w serwisach: Pekao24Makler, Pekao24, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay oraz na platformie eTrader Pekao.
  •  mBank: usługa eMakler będzie niedostępna od godziny 22:10 w sobotę (31 grudnia) do godziny 1:00 w poniedziałek (2 stycznia). W tracie prac modernizacyjnych nie będzie można także skorzystać z aplikacji mobilnej biura maklerskiego i eMaklera.
  • Alior Bank: Tutaj również przerwa będzie dotyczyć systemu maklerskiego. Będzie on niedostępny pomiędzy godziną 9:00 a 12:00 w niedzielę (1 stycznia). W tym czasie bank przeprowadzi zaplanowane prace serwisowe.
  • Nest Bank: zapowiada rozpoczęcie ograniczeń się o godzinie 21:00 w sobotę (31 grudnia) i potrwa do godziny 9:00 w niedzielę (1 stycznia). Podczas przerwy technicznej niedostępna będzie usługa Blik, zarządzanie oszczędnościami i operacje na saszetkach, przelewy natychmiastowe, płatności za zakupy internetowe oraz otwieranie nowego konta.
  • Bank Pocztowy: nastąpi przerwa, w związku z pracami modernistycznymi, w dostępie do bankowości internetowej, telefonicznej oraz aplikacji mobilnej od godziny 16:00 w sobotę (31 grudnia) do godziny 9:00 1 niedzielę (1 stycznia). W tym czasie niedostępne będą m.in. płatności Blik, Pay-By-Link, płatności kartą w Internecie z uwierzytelnieniem 3DSecure, zamawianie kart, przypisywanie kart do portfeli zewnętrznych, przelewy i operacje na kartach w bankowości internetowej i mobilnej.
  • Banku Polskiej Spółdzielczości: przerwa techniczna nastąpi już w piątek. Nie będzie można skorzystać z bankowości elektronicznej oraz wykonywać przelewów natychmiastowych od godziny 19:00 w piątek (30 grudnia) do poniedziałku (1 stycznia).
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]