Nowe informacje w sprawie zaginionej 11-latki! Dziewczynka wsiadła w pociąg

Zaginęła 11-letnia Jagoda Cudzich – Bularz z Poronina

Fot. Policja

W Nowy Rok około 5 nad ranem z miejsca zamieszkania w Poroninie najprawdopodobniej samowolnie wyszła i udała się w nieznanym kierunku 11-letnia JAGODA CUDZICH – BULARZ

Zaginiona dziewczyna ma blond włosy, około 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ubrana była w czarną kurtkę, brązowe spodnie, na głowie miała założony kaptur od bluzy możliwe, że w kolorze beżowym lub brązowym, ciemne sportowe buty z elementami odblaskowym i charakterystycznymi jasnymi podeszwami, plecak marki Adidas (od góry do połowy kremowy, dolna część szara).

 

W dniu zaginięcia Jagoda ok. g. 6.15 widziana była w rejonie dworca kolejowego w Poroninie. Pociągiem dotarła do Krakowa. Na dworcu Głównym wysiadła z pociągu ok. godziny 9.12, a następnie wyszła z terenu dworca. Nie wykluczonym jest, że poszukiwana 11-letnia Jagoda nadal przebywa na terenie miasta Krakowa w bliżej nie określonej lokalizacji.

 

Prosimy o pilne udostępnianie tej wiadomości, a osoby posiadające informacje o miejscu pobytu Jagody prosimy o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48 47 83 47 400 lub numerem alarmowym 112!

 

#policjazakopane

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]