Żona ministra, Marianna Schreiber idzie do wojska

Jak obiecała tak zrobiła. Żona ministra, Marianna Schreiber idzie do wojska. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych.

Żona ministra Prawa i Sprawiedliwości, Marianna Schreiber, jakiś czas temu podzieliła się refleksją na temat wstępowania do wojska. Zauważyła, że mało ludzi zgłasza się od służby i zadeklarowała, że sama się zaciągnie jeżeli będzie taka potrzeba. Post wywołał ogromną falę komentarzy i reakcji. Żona polityka postanowiła iść za ciosem i powiedziała, że jeżeli pod jej wpisem pojawi się 200 serduszek, zgłosi się do wojska. Efektem było 15,5 tys. polubień.

Kobieta postanowiła spełnić swoją obietnicę i odwiedziła wojskowe centrum rekrutacji. „Powołuję panią Schreiber Mariannę do pełnienia dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej w okresie od dnia 20.02.2023 roku na pełny okres pełnienia służby. Termin stawiennictwa: 20.02.2023” – czytamy w piśmie, które żona ministra zamieściła w czwartek w mediach społecznościowych.

Marianna Schreiber nie porzuciła swoich politycznych aspiracji i chce założyć własne ugrupowanie polityczne. Ruch ma nazywać się „Mam Dość 2023”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]