Znanej aktorki z Warszawy nie wpuszczono do kociej kawiarni w Krakowie

Joanna Opozda wybrała sie z synkiem do Krakowa. Jednym z punktów wizyty była kocia kawiarnia. Niestety, aktorka nie została wpuszczona do środka.

Fot. Pixabay

Aktorka napisała, że „nie poleca innym mamom” tego miejsca, gdyż nie wpuszcza sie tam dzieci. Szybko jednak wyjaśniła, że dowiedziała się o powodzie.

„Vini za malutki, starsze dzieci na pewno mogą wejść, nie pytałam od jakiego wieku. Pewnie można zadzwonić dopytać”. Na stronie internetowej kawiarni widnieje informacja, ze dzieci w wieku szkolnym mogą wejść za okazaniem legitymacji. Chodzi o to, że zdarzały się przypadki, że młodsze dzieci nie wiedziały jeszcze, jak obchodzić sie ze zwierzętami i koty były przez nie męczone.

Kocie kawiarnie są popularne w wielu miejscach na świecie, każda ma swoje indywidualne przepisy i zasady. Pierwsza tego typu restauracja powstała na Tajwanie w 1998 roku i szybko zdobyła popularność.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]