Prezydent Krakowa przekazuje na WOŚP rękawice bokserskie Kliczki!

Zbliża się 31. finał WOŚP, a z nim tradycyjna już aukcja prosto z Krakowa. Licytowaliśmy już fragment słynnego Szkieletora, replikę dzwonu Zygmunt, a w tym roku – czas na rękawice bokserskie od Witalija Kliczki! Ten symboliczny przedmiot, który na licytację przekaże prezydent Jacek Majchrowski, jest prezentem od mera Kijowa w podziękowaniu za pomoc, jaką krakowianie ofiarowali walczącej Ukrainie.

Fot. Krakow.pl

– Niech przyniosą nowemu właścicielowi szczęście i pomogą wygrać niejedną życiową walkę – tak prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zachęca do licytacji rękawic bokserskich od Witalija Kliczki. W tym trudnym da Ukrainy czasie atrybut wielkiego pięściarza zyskuje szczególną wartość. Podkreśla siłę wsparcia i pomocy, jaką krakowianie co dzień kierują w stronę Ukraińców. Podpisane przez Witalija rękawice symbolizują jego sukces jako wybitnego sportowca, ale także – odwagę i wolę walki wszystkich kijowian.

Aukcja wystartuje już niebawem. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej wyjątkowej i szlachetnej inicjatywy.

„Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – to hasło tegorocznego, 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za zebrane fundusze WOŚP wyposaży szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń. Umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia. Tego dnia biuro krakowskiego sztabu WOŚP będzie gościło w krakowskim magistracie, przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.


Szanowny Nabywco!

Mam przyjemność przekazać dziś przedmiot symboliczny i – jak wierzę – pełen pozytywnej energii.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy każdego dnia zachęca nas do walki o zdrowe życie w zdrowym świecie. Ale walka o świat zdrowy i bezpieczny stała się przewodnim motywem całego minionego roku 2022. Zaskoczył on nas wszystkich bezprecedensową militarną agresją Rosji na Ukrainę, ale także – niezłomną postawą naszych ukraińskich przyjaciół i ich bohaterską obroną. Wydarzeniami w Ukrainie żyła i wciąż żyje cała Polska, a skala zaangażowania krakowian w pomoc Ukraińcom przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Podobnie jak doroczny Finał Wielkiej Orkiestry, potrzeba niesienia pomocy pokrzywdzonym wydobyła nasze najlepsze cechy. Naszą wrażliwość, empatię, hojność i wytrwałość.

Wierzę, że właśnie te atrybuty posiada Nabywca rękawic bokserskich, które przekazałem na tegoroczną aukcję WOŚP! Otrzymałem je, w podziękowaniu za pomoc udzieloną miastu Kijów, od Witalija Kliczko – Mera Kijowa oraz jednego z lepszych bokserów naszych czasów, wielokrotnego mistrza świata. Podpisane przez Witalija rękawice symbolizują jego sukces jako wybitnego sportowca, ale także – odwagę i wolę walki wszystkich kijowian. Wszystkich Ukraińców.

Niech przyniosą nowemu właścicielowi szczęście i pomogą wygrać niejedną życiową walkę!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]