Nowa platforma streamingowa już niedługo w Polsce. Ile kosztuje i co na niej obejrzymy?

SkyShowtime już niedługo zadebiutuje w Polsce – informuje portal wirtualnemedia.pl. Jaka jest cena usługi i co dzięki niej zobaczymy?

Fot. JESHOOTS.com / Pexels

Usługa dostępna jest w 12 krajach  i planuje niedługo rozszerzyć swój zasięg o kolejne. W Polsce dostępna będzie od lutego 2023 roku. Cena nie jest jeszcze znana. W przeliczeniu waha się od 24 zł do 34 zł w w zależności od kraju.

SkyShowtime ogłosił, że nabył wyłączne prawa do 21 seriali Warner Bros. Discovery, wśród których znajdują się produkcje HBO Max. Oznacza to, że produkcja te będą dostępne wyłącznie na tej platformie. Łącznie to 168 odcinków.

To nie koniec. Podobnie, jak inne platformy także i SkyShowtime zapewni dostęp do popularnych filmów zarówno dla dorosłych widzów, jak i dzieci, a także kina familijnego. Wirtualnemedia wymieniają produkcje Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios i Peacock.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]