Paraliż i wielka awaria w całej Polsce! Nie zapłacisz kartami

Użytkownicy kart Visa skarżą się, że nie mogą zapłacić. W ciągu tylko trzech godzin odnotowano 300 zgłoszeń w serwisie downdetector. Również dostawca terminali PolCard informuje, że są trudności dotyczące autoryzacji.

Zgłoszenia utrudnień w płatnościach kartami Visa pochodzą z największych miast w Polsce w tym z Warszawy, Krakowa czy Poznania. Jak do tej pory Visa nie ustosunkowała się do tych doniesień.

„Uprzejmie Informujemy, że w chwili obecnej występują utrudnienia z autoryzacją transakcji. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Za utrudnienia przepraszamy” – informuje z kolei infolinia PolCard, który dostarcza i obsługuje w naszym kraju około 210 tys. urządzeń.

Zgłoszenia są również w social media. Użytkownicy donoszą, że nie można płacić kartą w niektórych sklepach sieci Żabka i Netto, restauracjach, a także wypłacać pieniędzy z niektórych bankomatów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]