Uważaj na wiadomość o zwrocie podatku! Nie wysyła jej Urząd Skarbowy!

Bank Millenium ostrzega przed oszustami. Tym razem wpadli oni na pomysł, że będą łudzić ludzi rzekomym zwrotem podatku.

Cyberprzestępcy nie próżnują, tym razem podszywają się pod urzędy skarbowe. Możesz otrzymać e-mail lub SMS o zwrocie podatku – uważaj na takie wiadomości. Jeśli otrzymasz taki SMS lub e-mail, zgłoś nam to.

Jak działają przestępcy
Oszuści rozsyłają nieprawdziwe informacje o tym, że możesz otrzymać zwrot podatku. Wysyłają wiadomości z linkiem do stron, które podszywają się pod strony organów podatkowych lub portale instytucji rządowych takich jak np. Ministerstwo Finansów, Krajowa Administracja Skarbowa, Urząd Skarbowy.

Nie klikaj w link przesłany w takiej korespondencji! Urzędy Skarbowe lub Ministerstwo Finansów nie proponują podatnikom odbioru nadpłaconego podatku za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SMS.

Jeśli przez nieuwagę przejdziesz do takiej strony, nie podawaj danych osobowych, danych do logowania do bankowości internetowej, danych kart płatniczych i numerów kont!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]