Lil Masti też robiła badania u Mamy Ginekolog! Teraz wyjaśnia sytuację! [WIDEO]

Warszawianka Roku Nicole Sochacki-Wójcicka, znana jako Mama Ginekolog, może mieć spore problemy. Narodowy Fundusz Zdrowia wydał właśnie oświadczenie, w którym domaga się natychmiastowej reakcji ze strony Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, wszystko to w reakcji na nagranie z lekarką w mediach  społecznościowych. Chodzi o przyjmowanie znajomych po godzinach w gabinecie na NFZ. Jedną z pacjentek Mamy Ginekolog była Lil Masti. Teraz wyjaśnia sytuację w mediach społecznościowych.

@majakstasko niestety, ale to jest bardzo niefajne podejście wobec pacjentek – każda osoba powinna mieć dostęp do ochrony zdrowia, nie tylko ta z kontaktami albo zasięgami #mamaginekolog #mamaginekoloq #lekarz #lekarka #szpital #usg #ciąża #pacjent #pacjentka #nierówności ♬ dźwięk oryginalny – Maja Staśko


Nicole Sochacki-Wójcicka, influencerka oraz lekarz znana jako Mama Ginekolog, przyznała podczas nagranie na Instagramie, że przyjmuje znajomych i członków rodziny w ramach swojej praktyki w ramach NFZ. Wizyty takie miałyby się odbywać po godzinach, w prywatnym czasie lekarki.

Lil Masti czyli Aniela Katarzyna Bogusz znana wcześniej jako Sexmasterka także była w gabinecie Mamy Ginekolog:

„Skontaktowałam się z nią. Umówiłyśmy się na pierwszą wizytę, na wyznaczony termin. Pamiętam, że wtedy czekałam około tygodnia. Tak więc to nie jest tak, że ja wchodzę sobie ej siema ty jestem bez kolejki. Ja zawsze jak spotykam się z Nikolą mam wyznaczony termin. Przyjeżdżam punktualnie na wyznaczoną datę, na wyznaczoną godzinę.” – tłumaczyła zawodniczka MMA.

@lilamsti_fani_ #dlaciebie #lilmasti ♬ dźwięk oryginalny – Fanililmasti


Kobieta tłumaczyła też, że jest to „powszechna praktyka”:  „Każdy tak robi. Ja o tym rozmawiałam z zarządem, z profesorem. To jest normalne. To jest też sposób, żeby skrócić kolejki i dostęp po prostu do lekarza” – tłumaczyła Mama Ginekolog.

Komunikat NFZ:

„Nie ma zgody na przyjmowanie koleżanek i rodziny poza kolejnością w ramach kontraktu z NFZ.

W trybie pilnym żądamy wyjaśnień od Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, gdzie przyjmuje
@mamaginekolog
. Nie ma lepszych i gorszych pacjentów.”

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]