10 zł za wypłatę z bankomatu! Te banki podnoszą znacznie opłaty. Masz u nich konto?

Niektóre banki podnoszą opłatę za wypłaty z bankomatów, opłaty za kartę, a nawet wpłaty i wypłaty z oddziałów.

Tanio już było. Banki podwyższają opłaty i prowizje za kartę, wpłaty i wypłaty z bankomatów i oddziałów.

Bankier.pl poinformował, że zmiany w tabeli opłat i prowizji zapowiedział już PKO BP. Od 1 czerwca szereg kont, jak stare Konto za Zero, Konto Rodzica, Spektrum itd. zostaną przekształcone w nowe Konto za Zero. Rachunek będzie wprawdzie prowadzony za darmo, jednak obsługa karty będzie kosztowała 10 zł. Jeżeli w miesiącu wykonamy 5 transakcji kartą lub Blikiem opłata zostanie zniesiona. To nie wszystko. Wypłata z obcych bankomatów (innych niż PKO) będzie kosztowała 10 zł (Blikiem bez kosztów). Również 10 zł będzie kosztowała wpłata i wypłata w placówce, poza pierwszą.

To nie jest jedyny bank, który wprowadza podwyżki. BNP Paribas chce podnieść opłaty za karty debetowe, a nawet wpłaty i wypłaty w placówce. Te już były płatne, a teraz mają podrożeć z 10 do 12 zł. Wypłaty z bankomatów Euronet będą kosztowały 7 zł, a nie jak dotychczas 5 zł.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]