Bartosz Żukowski prosi o pomoc. „Walduś” pisze, że potrzebne są pieniądze na ratowanie psów

Świat Według Kiepskich zniknął z ekranów, ale aktorzy żyją swoim życiem. Bartosz Żukowski znany z roli Waldusia Kiepskiego prosi o pomoc. Chodzi o uratowanie życia psów.

Fot. Sławek, CC BY-SA 2.0 / Wikipedia

Aktor współpracuje z Pogotowiem dla Zwierząt. Za pośrednictwem Instagrama poprosił o pomoc. Okazało się, że aktor uczestnicy w zbiórce środków na nowofunlandy, które uratowana ze skandalicznych warunków z pseudohodowli.

Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów. Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty – napisał Bartosz Żukowski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Zukowski (@b.zukowski)

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]