Tragiczny wypadek w Małopolsce. Nie żyją dwie osoby

Tragiczny wypadek w Czchowie. 2 osoby zginęły w wyniku zderzenia busa z pojazdem dostawczym i ciężarówką na drodze krajowej nr 75.

Dzisiaj po godzinie 6:00 na drodze krajowej nr 75 w Czchowie doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letni kierujący busem marki Toyota przewożący 7 pasażerów z niewyjaśnionych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd dostawczy marki Mercedes.

W następstwie uderzenia bus wrócił na pas, którym się poruszał i zderzył z jadącym tym pasem samochodem ciężarowym. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć poniósł 52-letni kierujący toyotą oraz jego 61-letni pasażer, obaj mieszkańcy powiatu nowosądeckiego. Do szpitala trafiło pozostałych 6 pasażerów busa oraz kierujący pojazdem dostawczym.

Policjanci na miejscu wykonali czynności pod nadzorem prokuratora, w tym między innymi oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów.

Droga była przez kilka godzin całkowicie zablokowana a policjanci kierowali pojazdy na objazdy. Wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia będzie przedmiotem postępowania prowadzonego przez brzeską prokuraturę i miejscowych policjantów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]