W ten dzień można zarobić nawet 200 złotych netto za godzinę!

Z analiz Personnel Service wynika, że pracujący w święto zakochanych masażystki i masażyści mogą zarobić nawet 200 zł netto za godzinę, a fryzjerzy i makijażyści do 100 zł. Na większe zarobki w Walentynki mogą też liczyć pracownicy innych branż

Fot. Pixabay

Praca w Walentynki może być bardzo lukratywna. Jak podaje portal pap.pl, eksperci z Personnel Service podają, że tego dnia nie tylko masażyści, fryzjerzy i wizażyści mogą liczyć na lepszy zarobek. Dotyczy to również kurierów, pracowników kwiaciarni oraz gastronomii. Eksperci stwierdzili, że dzieje się tak ponieważ „zakochani wydają pieniądze nie tylko na prezenty, ale też chcą wyglądać jak najlepiej i spędzić miło czas ze swoją drugą połową”.

Z informacji firmy wynika, że więcej klientów, a co za tym idzie lepsze obroty, w salonach SPA lub restauracjach mogą oznaczać wyższe wynagrodzenie oraz premie. Podaje, że rekordziści, którzy będą pracować w walentynki, zarobią nawet 200 złotych netto za godzinę pracy.

Krzysztof Inglot z Personnel Service poinformował, że według badania PayPo, 66 proc. Polaków obchodzi walentynki ze swoją drugą połówką i zamierza wydać na ten cel od 50 do 200 zł. Dodał, że wzmożone zakupywanie walentynkowych prezentów oraz zwiększony ruch w restauracjach, kinach czy SPA przekłada się na rynek pracy i zapotrzebowanie na pracowników.

Kurierzy mogą liczyć na zarobki od 17,5 do 22 zł netto za godzinę. Właściciele kwiaciarni tego dnia notują wysokie zyski, a pracownicy mogą liczyć na zarobek ok. 16,5 zł netto za godzinę pracy, ale stwierdzono, że mogą zdarzyć się dodatkowe premie. Fryzjerzy i makijażyści mogą liczyć na pensję od 22,5 zł netto za godzinę w mniejszych miejscowościach do 100 zł netto w największych miastach.

Personnel Service dodatkowo informuje, że jednym z najpopularniejszych walentynkowych planów jest wyjście do restauracji, które planuje 22 procent par. Zatem tego dnia łatwo będzie można znaleźć pracę jako pomoc kuchenna (średnie wynagrodzenie waha się pomiędzy 16,5 złotych netto a 17,5 złotych netto za godzinę). Kelnerzy natomiast będą mogli zarobić od 16,5 złotych netto do 25 złotych netto za godzinę. Do tego można dodać napiwki, które w walentynki mogą być niezwykle szczodre.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]